RK73H1ETTP1801F
MFR.Part #
RK73H1ETTP1801F
JLCPCB Part #
C159960
Description
-55℃~+155℃ 1.8kΩ 100mW 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS