RK73H1ERTTP7502D
MFR.Part #
RK73H1ERTTP7502D
JLCPCB Part #
C4043185
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS