RK73G2BTTD9093D
MFR.Part #
RK73G2BTTD9093D
JLCPCB Part #
C6649015
Description
-55℃~+155℃ 250mW 909kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS