RK73G2BTTD8200D
MFR.Part #
RK73G2BTTD8200D
JLCPCB Part #
C6270387
Description
-55℃~+155℃ 250mW 820Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS