RK73G2BTTD6200D
MFR.Part #
RK73G2BTTD6200D
JLCPCB Part #
C5875098
Description
-55℃~+155℃ 250mW 620Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS