RK73G2BTTD5493D
MFR.Part #
RK73G2BTTD5493D
JLCPCB Part #
C5725445
Description
-55℃~+155℃ 250mW 549kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS