RK73G2BTTD4700F
MFR.Part #
RK73G2BTTD4700F
JLCPCB Part #
C5875071
Description
-55℃~+155℃ 250mW 470Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS