RK73G2BTTD2671C
MFR.Part #
RK73G2BTTD2671C
JLCPCB Part #
C6182412
Description
-55℃~+155℃ 2.67kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS