RK73G2BTTD2323C
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RK73G2BTTD2323C
JLCPCB Part #
C7050002
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 232kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS