RK73G2BRTTD9760D
MFR.Part #
RK73G2BRTTD9760D
JLCPCB Part #
C7340742
Description
-55℃~+155℃ 250mW 976Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS