RK73G2BRTTD9312F
MFR.Part #
RK73G2BRTTD9312F
JLCPCB Part #
C6270163
Description
-55℃~+155℃ 250mW 93.1kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS