RK73G2BRTTD88R7D
MFR.Part #
RK73G2BRTTD88R7D
JLCPCB Part #
C7284715
Description
-55℃~+155℃ 250mW 88.7Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS