RK73G2BRTTD8871C
MFR.Part #
RK73G2BRTTD8871C
JLCPCB Part #
C5851197
Description
-55℃~+155℃ 250mW 8.87kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS