RK73G2BRTTD8252C
MFR.Part #
RK73G2BRTTD8252C
JLCPCB Part #
C6974453
Description
-55℃~+155℃ 250mW 82.5kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS