RK73G2BRTTD7681C
MFR.Part #
RK73G2BRTTD7681C
JLCPCB Part #
C7049886
Description
-55℃~+155℃ 250mW 7.68kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS