RK73G2BRTTD6651C
MFR.Part #
RK73G2BRTTD6651C
JLCPCB Part #
C5851169
Description
-55℃~+155℃ 250mW 6.65kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS