RK73G2BRTTD6491D
MFR.Part #
RK73G2BRTTD6491D
JLCPCB Part #
C6649408
Description
-55℃~+155℃ 250mW 6.49kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS