RK73G2BRTTD5761F
MFR.Part #
RK73G2BRTTD5761F
JLCPCB Part #
C7340683
Description
-55℃~+155℃ 250mW 5.76kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS