RK73G2BRTTD5102F
MFR.Part #
RK73G2BRTTD5102F
JLCPCB Part #
C6182220
Description
-55℃~+155℃ 250mW 51kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS