RK73G2BRTTD4870C
MFR.Part #
RK73G2BRTTD4870C
JLCPCB Part #
C5851126
Description
-55℃~+155℃ 250mW 487Ω Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS