RK73G2BRTTD4702C
MFR.Part #
RK73G2BRTTD4702C
JLCPCB Part #
C5725162
Description
-55℃~+155℃ 250mW 47kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS