RK73G2BRTTD4121D
MFR.Part #
RK73G2BRTTD4121D
JLCPCB Part #
C6974303
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.12kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS