RK73G2BRTTD3322D
MFR.Part #
RK73G2BRTTD3322D
JLCPCB Part #
C7049798
Description
-55℃~+155℃ 250mW 33.2kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS