RK73G2BRTTD3161D
MFR.Part #
RK73G2BRTTD3161D
JLCPCB Part #
C6182161
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.16kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS