RK73G2BRTTD3010F
MFR.Part #
RK73G2BRTTD3010F
JLCPCB Part #
C7284602
Description
-55℃~+155℃ 250mW 301Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS