RK73G2BRTTD3010C
MFR.Part #
RK73G2BRTTD3010C
JLCPCB Part #
C6182158
Description
-55℃~+155℃ 250mW 301Ω Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS