RK73G2BRTTD2941F
MFR.Part #
RK73G2BRTTD2941F
JLCPCB Part #
C6396672
Description
-55℃~+155℃ 2.94kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS