RK73G2BRTTD2703C
MFR.Part #
RK73G2BRTTD2703C
JLCPCB Part #
C7340599
Description
-55℃~+155℃ 250mW 270kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS