RK73G2BRTTD2490F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RK73G2BRTTD2490F
JLCPCB Part #
C6270020
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 249Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS