RK73G2BRTTD2401F
MFR.Part #
RK73G2BRTTD2401F
JLCPCB Part #
C7049759
Description
-55℃~+155℃ 2.4kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS