RK73G2BRTTD2322D
MFR.Part #
RK73G2BRTTD2322D
JLCPCB Part #
C7049753
Description
-55℃~+155℃ 23.2kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS