RK73G2BRTTD2213C
MFR.Part #
RK73G2BRTTD2213C
JLCPCB Part #
C6396646
Description
-55℃~+155℃ 221kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS