RK73G2BRTTD2150D
MFR.Part #
RK73G2BRTTD2150D
JLCPCB Part #
C5725054
Description
-55℃~+155℃ 215Ω 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS