RK73G2BRTTD2100C
MFR.Part #
RK73G2BRTTD2100C
JLCPCB Part #
C5725050
Description
-55℃~+155℃ 210Ω 250mW Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS