RK73G2BRTTD2052D
MFR.Part #
RK73G2BRTTD2052D
JLCPCB Part #
C7284566
Description
-55℃~+155℃ 20.5kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS