RK73G2BRTTD2052C
MFR.Part #
RK73G2BRTTD2052C
JLCPCB Part #
C5851020
Description
-55℃~+155℃ 20.5kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS