RK73G2BRTTD1963D
MFR.Part #
RK73G2BRTTD1963D
JLCPCB Part #
C6182123
Description
-55℃~+155℃ 196kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS