RK73G2BRTTD1961C
MFR.Part #
RK73G2BRTTD1961C
JLCPCB Part #
C6396631
Description
-55℃~+155℃ 1.96kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS