RK73G2BRTTD1960C
MFR.Part #
RK73G2BRTTD1960C
JLCPCB Part #
C7284560
Description
-55℃~+155℃ 196Ω 250mW Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS