RK73G2BRTTD1651D
MFR.Part #
RK73G2BRTTD1651D
JLCPCB Part #
C5725035
Description
-55℃~+155℃ 1.65kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS