RK73G2BRTTD1581C
MFR.Part #
RK73G2BRTTD1581C
JLCPCB Part #
C5725028
Description
-55℃~+155℃ 1.58kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS