RK73G2BRTTD1203D
MFR.Part #
RK73G2BRTTD1203D
JLCPCB Part #
C6269964
Description
-55℃~+155℃ 120kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS