RK73G2BRTTD1153D
MFR.Part #
RK73G2BRTTD1153D
JLCPCB Part #
C7340515
Description
-55℃~+155℃ 115kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS