RK73G2BRTTD1072F
MFR.Part #
RK73G2BRTTD1072F
JLCPCB Part #
C5850951
Description
-55℃~+155℃ 10.7kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS