RK73G1JTTD9761C
MFR.Part #
RK73G1JTTD9761C
JLCPCB Part #
C2580697
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 9.76kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS