RK73G1JTTD9533D
MFR.Part #
RK73G1JTTD9533D
JLCPCB Part #
C4050590
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 953kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS