RK73G1JTTD9530D
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RK73G1JTTD9530D
JLCPCB Part #
C2580378
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 953Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS