RK73G1JTTD8662C
MFR.Part #
RK73G1JTTD8662C
JLCPCB Part #
C2582091
Description
-55℃~+155℃ 100mW 86.6kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS