RK73G1JTTD8660D
MFR.Part #
RK73G1JTTD8660D
JLCPCB Part #
C2580392
Description
-55℃~+155℃ 100mW 866Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS