RK73G1JTTD8250F
MFR.Part #
RK73G1JTTD8250F
JLCPCB Part #
C2578524
Description
-55℃~+155℃ 100mW 825Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS